Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vacupress ve Vrchlabí

Bylinné produkty z Peru

 

Nově rozšiřuji svou nabídku o bylinné směsy a doplňky výživy z čisté peruánské přírody. Bylinné směsy jsou vytvořené na základě mnohaletých zkušeností jihoamerických šamanů a indiánů. 

Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Svým složením přispívají ke zkvalitňování života všem lidem, kteří to potřebují, a to přírodní cestou. Dokáží proniknout až do buněk jednotlivých částí těla a orgánů a nemocné buňky odstranit, nebo posílit a vyléčit. Peruánské byliny mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu.

Do směsí jsou přidány také evropské léčivky. Význam míchání bylin evropského a jihoamerického původu do našich bylinných směsí je takový, že jednotlivé účinky bylin se navzájem doplňují a pozdvihují.

Jihoamerické byliny rostou v čistých místech, která nejsou ještě zasažena civilizací. Je zde zachováno čisté a zdravé prostředí bez zásahu člověka. Jihoamerické byliny jsou i z toho důvodu silné nejen pro Jihoameričany, ale i pro Evropany. Aby tyto byliny mohly být dobře využitelné pro člověka, žijícího již mnoho generací v Evropě, je vhodné přidat k nim i informační pole rostlin, které rostou přímo v místě, kde žije Evropan.

Produkty, které doporučuji jako doplněk ke kůře vacupress :

 

Modrý květ - detoxikace organismu

Obsahuje: Hercampuri )Hercampuri (Gentianella alborosea Gilg.Fabris) , Manayupa (Desmodium adscendens Sw.), Hluchavka (Lamium album) , Malina (Rubus ileus) , Pýr (Agropyrum repens) , Lopuch (Arctium lapa)

Tato bylinná směs se doporučuje pro kompletní detoxikaci organismu. Provádíme ji minimálně jednou ročně. Doporučujeme nekombinovat s alkoholem, nikotinem a umělými rostlinnými tuky. Směs podporuje zdravé hubnutí, podporuje správné trávení, čistí krev, odvádí z těla toxiny a usnadňuje vylučování vody z organismu. Je výborný pro celkovou regeneraci kůže, svalů a kostí a přípravu organismu pro další ozdravné procesy a odstraňování konkrétních zdravotních omezení.

 

Zelená káva

Používá se ve výživových doplňcích pro podpoření metabolismu a hubnutí (spalování tuků a omezení chuti na jídlo) a pro detoxikaci organismu.

 

Produkty budou k dostání na recepci wellness, nebo přímo u mě.

Nabídku budu postupně rozšiřovat...

TOPlist